Haber

Şahinbey Belediye Başkanı Taksicilerle Buluştu

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu taksi durağında taksi şoförleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

Her fırsatta aileleri, öğrencileri ve esnafı ziyaret eden Önder Mehmet Tahmazoğlu, bu kez taksi durağını ziyaret ederek gündemdeki konular hakkında görüş alışverişinde bulundu ve belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Taksiciler ise yol ve tünel çalışmalarından dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür etti.

“Vatandaşın talebi bizim için önemli”

Fırsat buldukça taksi duraklarını ziyaret ettiklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla insan odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Her zaman öğrenmeye çalışıyoruz. daha iyisini nasıl yapabiliriz. Şahinbey Belediyesi olarak her türlü imkânı esnafımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz.” “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Daha çağdaş ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak için en iyi hizmeti hak eden ilçemize hep birlikte katkı sağlıyoruz” dedi.

Taksi Durağı esnafı ise Başkan Tahmazoğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Cumhurbaşkanımızın ziyareti bizi çok mutlu etti. Çalışmalarından son derece memnunuz. Özellikle Yeşil Vadi Üç Katlı Kavşağı ve Şahinbey 100 Yıllık Tünelleri turizm açısından büyük bir hizmet. ulaşımımız. Allah’ın izniyle.” “Ondan razı olsun” dediler. – GAZİANTEP

ermenekhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu